Elegantní nástěnné hodiny do obýváku černé barvy s leskem

Cena
1 198 Kč

Výrobce

Kód produktu
FLEZ112-1

Odesíláme do 24 hod.
ks

O PRODUKTU

 

Designové nástěnné hodiny jsou bytovým doplňkem, který dokáže udělat s místností divy. Díky nim i obyčejná a holá stěna dokáže změnit atmosféru v pokoji, který se stane moderním a vkusně zařízeným místem. Nástěnné hodiny s tichým chodem se svým vzhledem a provedením hodí do obývacího pokoje, chodby, pracovny, ale i ložnice. Stačí jim najít vhodné místo, kde vynikne jejich jedinečnost. Získáte tak přehled o čase, ale i interiérový doplněk a harmonicky zařízený pokoj.

 

Nástěnné hodiny jsou vyrobené z plexiskla, které se vyznačuje vysokým leskem, takže dokonale zapadnou do luxusně zařízené místnosti. Patříte mezi lidi, kteří si užívají, když se mohou vyřádit při zařizování své domácností? Mnohé hodiny jsou navrženy tak, že menší části si můžete po stěně rozmístit samy a jednoduchým způsobem je přilepit.

 

ROZMĚR

 

Šířka: 30 cm

Výška: 30 cm

 

MATERIÁL 

 

Materiál, ze kterého se hodiny vyrábějí je PMA - akrylové sklo. Tento materiál je velmi podobný sklu, ale je od něj lehčí. Při výrobě se dbá na preciznost.

 

 

 

DOPLŇKOVÉ INFORMACE

 

Hodinový mechanismus: v těchto hodinách je osazeno moderní elektronické zařízení bez efektu tikání (tichý chod). Součástí balení je i AA baterie.

  

 

Balení: hodiny jsou baleny v hrubé kartónové krabici. Dbáme na to, aby Vám zboží bylo doručeno bez poškození.

 

 

 

Upozorňujeme, že zobrazení barev závisí na individuálních nastavení každého počítače.

Parametry

Barva Černá
Motív Moderní