Dekorační zrcadla do dětského pokoje Good night

Cena
673 Kč

Kód produktu
FLEL99B

Odesíláme do 2-4 dnů
ks

 

 

Dětský pokoj je kouzelným královstvím, kde se děti mají cítit tak, jakoby tam opravdu byli králi a královnami. Nalepovací zrcadla na zeď s dětskými motivy takovou atmosféru v pokoji určitě vytvoří. Dopřejte svým dětem, ať jim dobrou noc zapraje macko či malý tygřík nebo jim z obyčejného stropu v pokoji vytvořte hvězdnou oblohu, louku plnou květin či dokonce tajemný prostor s vesmírnými raketami.

 

Tyto dekorační zrcadla nejsou vyrobeny z klasického ale akrylového skla. Jeho výhodou při umísťování v dětském pokoji je, že tento typ skla je lehčí a nerozbitný. Při těchto dětských dekoracích je bezpečí Vašich dětí zajištěné a vy se nemusíte obávat žádných střepů na zemi.

 

Pokud si zvolíte dětský pokoj ozdobit dekorativními zrcadly, k jejich aplikaci nebudete potřebovat žádné nářadí. Na stěnu je jednoduše nalepíte pomocí přibalené speciální lepicí pásky. Dětský pokoj tak bude vypadat nádherně i bez zbytečných děr ve zdi.


 

Celková šířka: 65 cm
Celková výška: 54 cm
Tloušťka: 3 mm
Počet dílů: 22

 

 

 

Ozdobné zrcadla jsou vyráběny z lehkého a nerozbitného italského akrylového skla. Materiál vypadá jako zrcadlové sklo, ale je lehčí a bezpečnější a vytváří mírně zkreslený odraz. Zrcadlo je vhodné pouze k dekoraci.

 

aaa

 

 

Ochrana materiálu a montáž: na zadní straně dekorace je umístěna silná oboustranná lepicí páska. Pásku jednoduše uvolněte a přitlačte zrcadlo na stěnu. Na vrchní straně zrcadlového povrchu je ochranná fólie, která chrání materiál před poškrábáním. Po aplikování zrcadla na stěnu ji můžete odstranit. Při přesné montáži Vám pomůže šikovná šablona a návod. Konečný efekt bude neuvěřitelný!

 

bbb

 

Balení: zrcadla jsou baleny v hrubé kartónové krabici. Dbáme na to, aby Vám zboží bylo doručeno bez poškození.

fff

Upozorňujeme, že zobrazení barev závisí na individuálních nastavení každého počítače.

Parametry

Motív Dětský