Dekorační a designové nalepovací hodiny na zeď

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje
Bílá
Bílá
Červená
Červená
Černá
Černá
Nachová
Nachová
Hnědá
Hnědá
Modrá
Modrá
Oranžová
Oranžová
Ružová
Ružová
Sivá
Sivá
Zelená
Zelená
Žlutá
Žlutá
Zlatá
Zlatá
Tmavě zelená
Tmavě zelená
Tmavomodrá
Tmavomodrá
Tmavě hnědá
Tmavě hnědá
Vanilla-ecru, Zrkadlová

915 Kč
ks

Kód produktu: FLEZ10B Doprava a platba

Designové nástěnné hodiny jsou bytovým doplňkem, který dokáže udělat s místností divy. Díky nim i obyčejná a holá stěna dokáže změnit atmosféru v pokoji, který se stane moderním a vkusně zařízeným místem. Dekorační hodiny se svým vzhledem a provedením hodí do obývacího pokoje, chodby, pracovny, ale i ložnice.

Stačí jim najít vhodné místo, kde vynikne jejich jedinečnost. Získáte tak přehled o čase, ale i interiérový doplněk a harmonicky zařízený pokoj. Nástěnné hodiny jsou vyrobené z plexiskla, které se vyznačuje vysokým leskem, takže dokonale zapadnou do luxusně zařízené místnosti.

U každého modelu je možnost výběru více barevných kombinací, takže stačí si vybrat tu variantu, která Vám bude nejvíce vyhovovat. Patříte mezi lidi, kteří se vyžívají, když se mohou vyřádit při zařizování své domácností? Mnohé hodiny jsou navrženy tak, že menší části si můžete po stěně rozmístit samy a jednoduchým způsobem je přilepit.

Specifikace:

Výška:   45 cm

Šířka:    58 cm

Tloušťka:  3 mm

Počet dílů: 13

 

Materiál, ze kterého se hodiny vyrábějí je PMA - akrylové sklo s vysokým leskem. Tento materiál je velmi podobný sklu, ale je od něj lehčí. Při výrobě se dbá na preciznost.

Hodinový mechanismus: v těchto hodinách je osazeno moderní elektronické zařízení bez efektu tikání (tichý chod). Součástí balení je i AA baterie

Balení: hodiny jsou baleny v hrubé kartónové krabici. Dbáme na to, aby Vám zboží bylo doručeno bez poškození.

Možnost výběru barvy: ano

UložiťUložiť

Parametry

Barva Černá
Styl Moderní