Benzínová sekačka s pojezdem o výkonu 5,2 kW PM-KSS-700SH

-18%
Cena
9 331 Kč

Původní cena
11 356 Kč

Ušetříte
18% (2 025 Kč)

Kód produktu
POWPM0614

Odesíláme do 24 hod.
ks

Benzinová sekačka PM-KSS-700SH

Z nejnovější série je kvalitně zpracovaná sekačka od výrobce Powermat, která se stane skvělým pomocníkem ve vaší zahradě. Sekačka disponuje centrálním nastavením výšky sečení až v 8 úrovních a to vše jen jedním pohybem, což značně usnadňuje přizpůsobení sekačky terénu ve kterém pracuje. Mezi její klíčové vlastnosti patří i funkce mulčování, která výrazně zlepšuje stav trávníku a podporuje jeho růst. Proces mulčování trvá kratší než sečení do koše (nevyžaduje průběžné vyprazdňování koše), přičemž samotná činnost se provádí instalací speciální vložky do zadního vypouštěcího kanálu a uzavřením vypouštěcích kanálů. Sekačka obsahuje také praktické držáky na nápoje, které zajisté oceníte při dlouhodobé práci zejména během horkých letních dnů.

 

Sekačka zvládá až 5 režimů sečení:

  • Zadní vyhazování do koše
  • Zadní vyhazování bez koše (pod sekačku)
  • Boční vyhazování
  • Mulčování trávy
  • Sečení se samohybným pohonem

 

Samotné nože sekačky jsou vyrobeny z kvalitní kalené oceli s dlouhou životností. Široký záběr sečení až 510 mm umožňuje pohodlnou práci i na velkých pozemcích. Sběrný koš o objemu 60 L disponuje indikátorem zaplnění koše. Samotná sekačka je poháněna čtyřtaktním motorem s horním ventilem OHV s maximálním výkonem 7 HP a objemem 173 cm3. Benzínový motor se vyznačuje vysokou účinností a optimálním spalováním. Díky vysoké pevnosti a kvalitě komponentů motoru vám bude toto zařízení sloužit dlouhá léta. Praktickým doplňkem je i vodovodní přípojka se standardním konektorem používaným u většiny hadic, díky kterému lze očistit sekačku, aniž byste ji museli zvedat.

Funkce samohybného pohonu zajišťuje vyšší pracovní komfort. Sečení husté trávy nebo na svahu nevyžaduje žádnou námahu, protože sekačka používá k pohybu svůj vlastní pohon. Samotná kostra sekačky je vyrobena ze smaltované oceli, odolné vůči korozi. Kola jsou navíc vybavena kuličkovými ložisky, která snižují valivý odpor a výrazně prodlužují životnost.

 

Technické parametry:

Typ pohonu: Samohybný
Typ motoru: Spalovací, 4-taktní
Druh paliva: 95 bezolovnatý benzin
Efektivní výkon: 5,2 kW / 7 HP
Jmenovitý výkon motoru: 3,2 kW / 4,3 HP
Jmenovité otáčky motoru: 2800 ot./min
Objem motoru: 173 cm3
Výška sečení: 25-75 mm
Záběr sečení: 510 mm
Velikost kol (přední / zadní): 8 '' (~ 203 cm) / 11 '' (~ 279 cm)
Objem palivové nádrže: 1,2 l
Objem olejové nádrže: 0,6 l
Objem sběrného koše: 60 L
Materiál: Kov
Hmotnost: 36,5 kg
Typ startéru: Manuální
Deklarovaná hladina akustického tlaku LpA: 84,1 dB (A)
Naměřená hladina akustického výkonu LwA: 95,7 dB (A)
Garantovaná hladina akustického výkonu LwA: 98 dB (A)
Effective Power Solutions - efektivní výkon motoru

Parametry

Barva Žlutá