Aku nůžky na trávu a keře 3.6V 1.5Ah PM-ANTK-3.6T

-32%
Běžná cena 1 119 Kč. Ušetříte 32% (354 Kč) 765 Kč
Odesíláme do 2-4 dnů
ks

Kód produktu: POWPM0946 Doprava a platba

Akumulátorové nůžky na trávu a keře Powermat PM-ANTK-3,6T jsou nepostradatelným nástrojem při práci na zahradě. Dokončit okraje trávníku nebylo nikdy tak jednoduché. Díky lithium-iontové baterii s kapacitou 1500 mAh se stanou velmi chytrými, nemusíte se obávat nepohodlného kabelu.

Ergonomická rukojeť pokrytá protiskluzovou vložkou spolu s nízkou hmotností dělají práci pohodlnou a bezpečnou. Souprava obsahuje 83 mm široký vyžínač trávy a 120 mm dlouhý vyžínač keřů s roztečí zubů 6 mm. Výměna čepele se provádí pomocí systému bez použití nářadí, který vám umožňuje rychle změnit nůžky na trávu na nůžky na keře. Použití dvou nožů umožňuje přesné formování okrajů trávníku a malých keřů.

 

LED indikátory

Efektivní baterie umožňuje zařízení pracovat dlouhou dobu. O stavu nabití baterie se dozvíte z barevných LED diod, které svítí při běžícím motoru.

 

Bezpečnost práce

V případě náhodného zaseknutí nožů nebo nouze je na zadní straně nůžek zámek, který okamžitě vypne motor a pohyb nože. Odstranění zámku ze zásuvky znamená, že motor nelze nastartovat.

 

Jednoduchá výměna čepele

Díky rotačnímu mechanismu a tlačítku pro otevření spodního krytu můžete nože jednoduše vyměnit, abyste je mohli použít ke stříhání keřů nebo trávy.

 

Součást balení:

  • akumulátorové nůžky
  • křovitá čepel
  • nabíječka
  • návod k použití

 

Technické parametry:

Napájení nůžek: baterie

Napájení nabíječky: AC 230 V / 50 Hz

Napětí baterie: DC 3,6V

Kapacita baterie: 1500 mAh

Typ baterie: lithium-iontová

Otáčky bez zatížení: 1100 ot./min

Šířka nože na trávu: 83 mm

Délka čepele keře: 120 mm

Rozteč zubů: 6 mm

Doba nabíjení: 3 - 5 [h]

Maximální pracovní doba: 40 minut