Spolupráce

PROVOZUJETE E-SHOP, NEBO KAMENNÝ OBCHOD A HLEDÁTE DODAVATELE?

Rádi vám poskytneme naše produkty za velmi výhodných podmínek, abyste si mohli rozšířit své portfolio. Ať jde o cokoli z našeho portfolia, jsme vždy připraveni pomoci vám v cíli vyhovět co nejširšímu spektru zákazníků.

Kontaktujte nás na eshop@prehozynapostel.cz, nebo na telefonním čísle 723 788 741. Rádi si vyslechneme vaše představy a plány a spolu navrhneme koncept spolupráce, která bude výhodná pro obě strany.

 

STE DODAVATEL A HLEDÁTE PROSTOR NA PRODEJ SVÝCH PRODUKTŮ?

Jsme otevřeni spolupráci s novými dodavateli se zajímavými produkty. Pokud si myslíte, že náš obchod je pravým místem pro váš produkt, kontaktujte nás a rádi si spolu probereme budoucí spolupráci.

Kromě možnosti okamžitého zvýšení vašich prodejů vám nabízíme i zázemí v dalšich eshopech, které patří do našeho firemního portfolia a další bonusy.

 

SPOLUPRÁCE SE ZAHRANIČNÍMI PARTNERY

Jsme slovenská firma, která začínala jen na domácím trhu, ale během let úspěšného působení doma se nám úspěšně podařilo usadit i na zahraničních trzích. V Polsku, Maďarsku a České republice provozujeme několik velkých eshopů. A tím naše plány nekončí.

Pokud chcete zvýšit prodeje svých produktů i na trzích mimo své domovské země, neváhejte nás kontaktovat.

 

PROČ SPOLUPRACOVAT S NÁMI?

Protože sortiment výrobků, které prodáváme je velmi pestrý

Protože naše finanční podmínky jsou atraktivní

Protože preferujeme individuální přístup i k zákazníkům, i k dodavatelům

 

ZAČÍT JE SNADNÉ

Zavolejte nám na 723 788 741

nebo nám napíšte na eshop@prehozynapostel.cz