Vzorovaný oboustranný přehoz na manželskou postel - Rozměr: Šířka: 170 cm | Délka: 210 cm

Cena
671 Kč

Výrobce

Kód produktu
DEC15818-PINUP_170x210

Varianta neexistuje

Odesíláme do 2-4 dnů
ks

 

O produktu

 

Nabízíme Vám luxusní a moderní přehozy na postel, ke kterým si můžete doobjednat a zkombinovat produkty jako jsou polštáře, povlečení 3D, teplé deky, ale i stylové tištěné závěsy. Přehozy jsou vyráběny moderní technologií z nejkvalitnějších materiálů, které zaručují dlouhou stálost a barevnost při opakovaném praní a dlouhodobém používání. Tyto přikrývky se Vám nezmačkají ani při opakovaném balení a vybalování, ani při samotném používání. Přehozy jsou baleny v plastové tašce na zip.

 

Tyto balené přehozy můžete využít i jako dárek pro Vaše přátele nebo blízké. Plastová taška s rukojetí umožňuje snadné přenášení a skladování přehozů. Můžete ho vzít sebou kamkoli.

 

V našem eshopu si můžete doobjednat celou řadu dalších produktů do domácnosti. Rychle a z pohodlí domova si můžete vynoviť a barevně doladit Vaši ložnici, nebo obývací pokoj.

 

Neustále Vám přinášíme nové vzory přehozů, které jsou plné barev s jedinečným stylem. Každý produkt, který si u nás zakoupíte je unikátní. Design produktů, které Vám nabízíme se neustále obměňuje, proto Vám nabízíme každý týden nové vzory a barvy.

 

 

Rozměr

 

šířka 170 cm x délka 210 cm

šířka 220 cm x délka 240 cm

šířka 240 cm x délka 260 cm

 

Materiál

 

100% mikrovlákno

 

 

Doplňkové informácie

 

Tolerance rozměrů je +/- 3%
Balení přehozu: v plastové tašce na zip

 

 

Upozorňujeme, že zobrazení barev závisí na individuálních nastavení každého počítače.

Parametry

Barva Bílá
Motív Abstraktný