Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu o výkonu 28W PM-NPO difuzor

-21%
Cena
2 161 Kč

Původní cena
2 726 Kč

Ušetříte
21% (565 Kč)

Kód produktu
POWPM1072

Na skladě
ks

Tento zvlhčovač využívá technologii ultrazvukových vln, přeměňuje čistou vodu na chladnou a osvěžující páru a nevyžaduje žádné další chemikálie ani elektrický ohřívač. Vodní pára sráží pyl, prach a jiné nečistoty ovzduší hromadící se v místnosti. Zařízení spotřebovává málo elektřiny a nevytváří teplo. Díky zabudovanému ionizátoru přístroj eliminuje elektrostatické náboje a osvěžuje vzduch. Výhodou zvlhčovače je jeho vysoká účinnost při nízké spotřebě energie a tichém provozu. Ovládá se velmi jednoduše, má panel s podsvíceným displejem.

  • Ultrazvuk - Pára generovaná pomocí zvukových vln je obohacena o oxidové minerály a nanooxidy; Na rozdíl od parních zvlhčovačů nevytváří páru, která může být v důsledku vysoké teploty nebezpečná a zvyšuje teplotu v místnosti. Ovládání intenzity odfukování - 4 stupně.
  • Ionizátor – redukuje ionty, které jsou pro nás škodlivé tím, že produkuje negativní ionty – veškeré znečištění padá na substrát, místo aby putovalo do našich plic.
  • Časový programátor s dálkovým ovládáním - komfort používání přístroje zajišťuje možnost nastavení doby provozu, po které se zvlhčovač sám vypne.
  • Podsvícený LCD displej - na přední straně zvlhčovače je dobře čitelný LCD displej s informacemi o jeho provozním režimu; Zařízení má také zabudovaný vlhkoměr, který umožňuje neustálou kontrolu úrovně vlhkosti v místnosti.

Výhodou zvlhčovače je jeho vysoká účinnost při nízké spotřebě energie a tichém provozu. Ovládá se velmi jednoduše, má panel s podsvíceným displejem. Produkuje studenou páru – nehrozí nebezpečí popálení. Nejnovější model zvlhčovače byl navržen tak, aby nevyžadoval výměnu žádných filtrů. Když se zašpiní, stačí jej vyčistit a případně odvápnit. Díky aroma difuzéru si aromaterapii můžete dopřát iu vás doma. Zařízení funguje jako zvlhčovač vzduchu, ale přidáním vonných olejů můžete dosáhnout, aby v místnosti dominovaly vaše oblíbené aroma.

 

Technické parametry:

Vstupní napětí: 230 V / 50 Hz

Výkon: 28 W

Napájení: 230V

Objem nádrže: 7,5 l

Maximální kapacita: 280 [ml/h]

Displej: LCD lze vypnout

Dálkové ovládání: ano

Časovač: ano

Nastavení síly páry: ano

Hygrostat: ano

Vlhkoměr: ano

Hmotnost: 2,5 kg

Výška: 63 cm

Šířka: 23 cm

Materiál: Plast

Délka napájecího kabelu: 120 cm

Parametry

Barva Bílá