Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu o výkonu 28W PM-NPO-9W

-13%
Cena
2 578 Kč

Původní cena
2 947 Kč

Ušetříte
13% (369 Kč)

Kód produktu
POWPM1074

Na skladě
ks

Tento zvlhčovač využívá technologii ultrazvukových vln, přeměňuje čistou vodu na chladnou a osvěžující páru a nevyžaduje žádné další chemikálie ani elektrický ohřívač. Vodní pára sráží pyl, prach a jiné nečistoty ovzduší hromadící se v místnosti. Zařízení spotřebovává málo elektřiny a nevytváří teplo. Díky zabudovanému ionizátoru přístroj eliminuje elektrostatické náboje a osvěžuje vzduch. Výhodou zvlhčovače je jeho vysoká účinnost při nízké spotřebě energie a tichém provozu. Ovládá se velmi jednoduše, má panel s podsvíceným displejem. Produkuje studenou páru – nehrozí nebezpečí popálení. Nejnovější model zvlhčovače byl navržen tak, aby nevyžadoval výměnu žádných filtrů. Když se zašpiní, stačí jej vyčistit a případně odvápnit.

 

  • Ultrazvuk - Pára generovaná pomocí zvukových vln je obohacena o oxidové minerály a nanooxidy; Na rozdíl od parních zvlhčovačů nevytváří páru, která může být v důsledku vysoké teploty nebezpečná a zvyšuje teplotu v místnosti. Ovládání intenzity ofukování - 3 stupně.
  • Ionizátor – redukuje ionty, které jsou pro nás škodlivé tím, že produkuje negativní ionty – veškeré znečištění padá na substrát, místo aby putovalo do našich plic; vzduch se stává lehkým a svěžím.
  • Časový programátor s dálkovým ovládáním - komfort používání přístroje zajišťuje možnost nastavení doby provozu, po které se zvlhčovač sám vypne.
  • Podsvícený LCD displej - na přední straně zvlhčovače je dobře čitelný LCD displej s informacemi o jeho provozním režimu; Zařízení má také zabudovaný vlhkoměr, který umožňuje neustálou kontrolu úrovně vlhkosti v místnosti.

 

Technické parametry:

Vstupní napětí: 230V / 50Hz

Výkon: 28W

Objem nádrže: 9L

Kapacita: 300 [ml/h]

Displej: LCD lze vypnout

Dálkové ovládání: ano

Časovač: ano

Nastavení síly páry: ano

Hmotnost: 2,8 kg

Výška: 70 cm

Šířka: 23 cm

Hloubka: 20 cm

Materiál: Plast

Délka napájecího kabelu: 120 cm

Parametry

Barva Bílá