Šedá přikrývka na gauč se světle šedým lemováním ve francouzským stylu

Kód produktu
DOIMP-HC30 LIGHT GREY & DARK GREY

Dostupnost
Produkt již není v nabídce 


Nabízíme Vám francouzské deky, které jsou velmi kvalitně zpracované z příjemného měkkého materiálu a určitě Vám hned padnou do oka a zamilujete si je. Zaručená hřejivost našich dek Vám nejen zkrášlí interiér, ale zpříjemní i ne jeden večer, například při sledování TV nebo čtení knih. Můžete je použít i jako přehozy na gauče nebo křesla, které ochrání Váš sedací nábytek před skvrnami od jídla a nápojů. Pokud sháníte vhodnou deku pro děti do kočárku, tak už hledat nemusíte, protože s ní se Vaše miminko bude cítit jako v bavlnce.


Zásluhou moderních barev v odstínech šedé a hnědé nebudete mít problém najít přikrývku, která se postará o to, abyste sehnali kombinaci, která vám vyhovuje. Přineste do svého pokoje kouzlo barev a tepla, které Vám zajistí přesně tato deka. Navíc, deka opakovaným praním neztratí na své kvalitě a zbarvení, nepouští vlákna, nezatrhává se a po vyprání se nezožmolkuje, takže naše hřejivá deka Vám bude dělat společnost několik let, protože ji nebudete muset vyměnit kvůli zničení.


 


Rozměr: šířka 125 x délka 150 cm


Materiál: 100% polyester


 


  


Deka jako dárek? To je nápad! Vaši přátelé budou mile překvapeni. Stačí jen správně zvolit barvu, rozměr a super dárek je na světě!