Originální bílé křeslo pro hráče FORCE 7.5 MESH

-10%
Dostupnost
Produkt již není v nabídce

Kód produktu
HUZFORCE-7-5-WHITEMESH

Křeslo FORCE 7.5 je produkt kvalitní značky herních židlí HUZARO, jehož hlavním poselstvím je poskytnout produkt nejvyšší kvality, moderního designu a mnoha hodnot za nejlepší cenu. Má certifikáty SGS a CE, které potvrzují nejvyšší kvalitu a soulad s mezinárodními standardy.

 

Model FORCE 7.5 je skvělou volbou! Chcete vědět proč?

Materiál použitý na poduškách, jakož i na vrchní a boční části křesla je vyroben z množství výpletů, správně cirkuluje vzduch, je velmi odolný a zároveň příjemný na dotek. Křeslo má kožené vložky z PU HD, díky čemuž vypadá agresivně a dokonale zapadá do herního tématu. V místech, kde se tělo lepí na židli, je použit materiál ze silných nití, velmi odolný a pohodlný. Dokonalá cirkulace vzduchu je zajištěna kombinací vhodných materiálů, tkaniny Huge Mesh a studené pěny. Herní židle by měla vypadat skvěle zepředu i zezadu. Force 7.5 je navržen z PU HD kůže s unikátními vložkami z uhlíkových vláken.

Pohodlné, měkké 5D opěrky rukou s plnou výškou a polohou jsou vyrobeny z měkkého materiálu, odolného vůči deformaci. Velký, odvětrávaný, správně profilovaný polštář s výškovým nastavením zajišťuje dokonalé polohování páteře. Funkce SeatRest umožňuje rychlé polohování opěradla v jakémkoli úhlu s možností rozložení o 135''. Houpací mechanismus SoftFlex umožňuje správné naklonění zádové opěrky a umožňuje houpání, které umožňuje relaxaci, zajišťuje dostatečné prokrvení a uvolňuje napětí ve svalech.

 

Specifikace:

Výrobce: Huzaro
Model: FORCE 7.5 MESH
Certifikáty: SGS
Materiály: sedák a opěradlo: tkanina Huge Mesh, PU-HD koženka, větraná kůže, karbonová kůže
Konstrukce: ocel
Mechanizmus: Tilt DUAL +
Maximální hmotnost uživatele: 150 kg

Parametry

Barva Bílá