Kvalitní ergonomické křeslo pro hráče bílé barvy FORCE 8.2

-6%
Dostupnost
Produkt již není v nabídce

Kód produktu
HUZFORCE-8-2-WHITE

Dokonalost podle názoru hráče, YouTuberu či fanouška nejnovějších technologií, kterou obsahuje křeslo Force 8.2, které je prémiovým produktem z široké nabídky herních židlí Huzaro. Navrženy tak, aby přeměnily běžnou uživatelskou místnost na moderní, pohodlné místo pro trávení dlouhého času před počítačem. Pozoruhodný komfort, výjimečný design, ergonomie na vysoké úrovni a inovativní řešení.

 

Co vše vám nabízí od křesla Force 8.2?

Vložky vyrobené z kvalitního materiálu Alcantara LT dodávají křeslu neobvyklý, exkluzivní tón a šedé tlusté švy navozují sportovní charakter křesla. Vzdušná technologie kombinuje atraktivní dírkový design s nejkvalitnějšími materiály a pěnami, které zajišťují dokonalé proudění vzduchu. Speciální měkká houba a studená pěna v kombinaci s příslušnými vazbami materiálu zajišťují nejen odpovídající kvalitu a odolnost proti deformaci. Plně přizpůsobitelný, pokročilý systém FullFlex zajišťující plynulé houpání v širokém rozsahu s možností naklonění celé sedačky do správného úhlu a aretací v nastavené poloze. Pohodlné, měkké 5D područky s plnou výškou a polohou. Vyrobeno z měkkého materiálu, odolného vůči deformaci. Funkce SideRest umožňuje rychlé uspořádání opěradla v jakémkoli úhlu s možností jeho úplného rozložení. Na dotek příjemný a vhodně měkký bederní polštář s možností nastavení výšky dle individuálních potřeb uživatele, zajišťuje dokonalé polohování páteře.

Polyuretanovo-gumová dvojitá kolečka o průměru 60 mm, vyrobená ze speciálního materiálu, ochrání podlahu před škrábanci a oděrkami. Odolná a spolehlivá konstrukce s nosností až 160 kg. Sedačka je vybavena špičkovou plynovou pákou a ocelovou základnou.

 

Specifikace:

Výrobce: Huzaro
Model: FORCE 8.2 White
Certifikáty: SGS
Materiály: PU-HD ekokůže, větraná kůže, Alcantara LT
Konstrukce: Ocel
Doplňky: Polštář na krk, bederní polštář
Mechanizmus: Tilt Aviate
Doplňující informace: Nastavení úhlu sklonu s blokádou, Full Flex, Soft Flex
Maximální hmotnost uživatele: 160 kg

Parametry

Barva Bílá