Francouzské přehozy přes lůžko ocelové barvy s ornamenty - Rozměr: Šířka: 220 cm | Délka: 240 cm (+ 11,00 €)

Cena
1 363 Kč

Výrobce

Kód produktu
MARNAW4_199

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

Odesíláme do 24 hod.
ks

 

Nabízíme Vám luxusní a moderní přehozy na postel, ke kterým si můžete doobjednat a zkombinovat produkty jako jsou polštáře, povlečení 3D, teplé deky, ale i stylové tištěné závěsy. Přehozy jsou vyráběny moderní technologií z nejkvalitnějších materiálů, které zaručují dlouhou stálost a barevnost při opakovaném praní a dlouhodobém používání. Tyto přikrývky se Vám nezmačkají ani při opakovaném balení a vybalování, ani při samotném používání. Přehozy jsou baleny v plastové tašce na zip.

 

Tyto balené přehozy můžete využít i jako dárek pro Vaše přátele nebo blízké. Plastová taška s rukojetí umožňuje snadné přenášení a skladování přehozů. Můžete ho vzít sebou kamkoli.

 

V našem eshopu si můžete doobjednat celou řadu dalších produktů do domácnosti. Rychle a z pohodlí domova si můžete vynoviť a barevně doladit Vaši ložnici, nebo obývací pokoj.

 

Neustále Vám přinášíme nové vzory přehozů, které jsou plné barev s jedinečným stylem. Každý produkt, který si u nás zakoupíte je unikátní. Design produktů, které Vám nabízíme se neustále obměňuje, proto Vám nabízíme každý týden nové vzory a barvy. Balení přehozu: v plastové tašce na zip.

 

Materiál:  100% Polyester

Tolerancia rozmeru: +/- 3%

 

 

Tento přehoz můžete použít i jako dárek, protože je zabalen v plastové tašce.

Parametry

Barva Sivá
Motív Abstraktný