Francouzské deky tmavě šedé barvy se šedým obšitím

Kód produktu
DOIMP-KOC-WABY--3

Dostupnost
Produkt již není v nabídce

Produkt

 

Nabízíme Vám francouzské deky, které jsou velmi kvalitně zpracované z příjemného měkkého materiálu a určitě Vám hned padnou do oka a zamilujete si je. Zaručená hřejivost našich dek Vám nejen zkrášlí interiér, ale zpříjemní i ne jeden večer, například při sledování TV nebo čtení knih. Můžete je použít i jako přehozy na gauče nebo křesla, které ochrání Váš sedací nábytek před skvrnami od jídla a nápojů. Pokud sháníte vhodnou deku pro děti do kočárku, tak už hledat nemusíte, protože s ní se Vaše miminko bude cítit jako v bavlnce.

Zásluhou moderních barev v odstínech šedé a hnědé nebudete mít problém najít přikrývku, která se postará o to, abyste sehnali kombinaci, která vám vyhovuje. Přineste do svého pokoje kouzlo barev a tepla, které Vám zajistí přesně tato deka. Navíc, deka opakovaným praním neztratí na své kvalitě a zbarvení, nepouští vlákna, nezatrhává se a po vyprání se nezožmolkuje, takže naše hřejivá deka Vám bude dělat společnost několik let, protože ji nebudete muset vyměnit kvůli zničení.

 

Rozměr: šířka 125 x délka 150 cm

Materiál: 100% polyester

 

 

Dárek

 

Deka jako dárek? To je nápad! Vaši přátelé budou mile překvapeni. Stačí jen správně zvolit barvu, rozměr a super dárek je na světě!