Dětský přehoz na postel modré barvy s motivy sportů - Rozměr: Šířka: 170 cm | Délka: 210 cm, Motív: Geometrické útvary

Cena
1 073 Kč

Výrobce

Kód produktu
MARND6_229

Varianta neexistuje
Šířka: 170 cm | Délka: 210 cm
Geometrické útvary

Odesíláme do 24 hod.
ks

 

Nabízíme Vám luxusní a moderní dětské přehozy na postel, ke kterým si můžete doobjednat a zkombinovat produkty jako jsou polštáře, povlečení 3D, teplé deky, ale i stylové tištěné závěsy. Přehozy jsou vyráběny moderní technologií z nejkvalitnějších materiálů,které zaručují dlouhou stálost a barevnost při opakovaném praní a dlouhodobém používání. Tyto přikrývky se Vám nezmačkají ani při opakovaném balení a vybalování, ani při samotném používání.


Dětské přehozy jsou baleny v plastové tašce na zip. Tyto balené přehozy můžete využít i jako dárek pro vaše vaše děti, děti svých přátel nebo svým blízkým. Plastová taška s rukojetí umožňuje snadné přenášení a skladování přehozů. Můžete ho vzít s sebou kamkoli. V našem eshopu si můžete doobjednat celou řadu dalších produktů do domácnosti. Rychle a z pohodlí domova si můžete vynoviť a barevně doladit Vaši ložnici nebo obývací pokoj.


Neustále Vám přinášíme nové vzory přehozů, které jsou plné barev s jedinečným stylem. Každý produkt, který si u nás zakoupíte je unikátní. Design produktů, které Vám nabízíme, se neustále obměňuje, proto Vám nabízíme každý týden nové vzory a barvy.

Balení přehozu: v plastové tašce na zip

 

 

Tento přehoz můžete použít i jako dárek, protože je zabalen v plastové tašce.