Dětské nástěnné hodiny netikající

Cena
563 Kč

Kód produktu
FLEZ110-7

Na skladě
ks

 

Dětské nástěnné hodiny hrají velmi důležitou roli při zařizování, respektive dotváření dětského pokoje. Kromě toho, že nástěnné hodiny pro deti jsou krásným dekorativním doplňkem, mohou být i prostředkem k učení a poznávání času hravou formou, protože děti často nezajímá nic jiného než hra. Díky barevným a veselým motivem na hodinách s oblíbenými zvířátky nebo jinými dětskými prvky se učení stane každodenní zábavou.

 

Lehkou a jednoduchou manipulací je můžete pověsit na zeď. Jelikož součástí hodin je tichý mechanismus nemusíte se obávat toho, že během spánku by tikáním vzbudili Vaše dítě. Rozvíjet fantazii a představivost v dětských hlavičkách můžete i tímto způsobem. Překvapte své dítě dárkem, který jim vykouzlí úsměv, vždyť co může být krásnějšího než usmívající dětská tvářička.

 

 

Šířka: 25 cm

Výška: 28 cm

Tloušťka: 3 mm

 

 

 

Materiál, ze kterého se hodiny vyrábějí je PMA - akrylové sklo s vysokým leskem. Tento materiál je velmi podobný sklu, ale je od něj lehčí. Při výrobě se dbá na preciznost.

 

 

Hodinový mechanismus: v těchto hodinách je osazeno moderní elektronické zařízení bez efektu tikání (tichý chod). Součástí balení je i AA baterie.

  

 

Kyvadlo nástěnných hodin je poháněn samostatnou baterií typu AA. Díky modernímu mechanismu má kyvadlo tichý chod. Mechanismus hodin je od mechanismu kyvadla oddělen. Zastavení kyvadla proto neovlivňuje přesnost hodin.

 

 

Balení: hodiny jsou baleny v hrubé kartónové krabici. Dbáme na to, aby Vám zboží bylo doručeno bez poškození.

 

 

 

 

Upozorňujeme, že zobrazení barev závisí na individuálních nastavení každého počítače.

Parametry

Barva Oranžová
Motív Dětský